دانش آموختگان شاخص بین المللی
Name Email Affiliation
Ala Bahrami ala.bahrami(AT)usask.ca Postdoctoral Fellow: University of Saskatchewan
Ali Baligh baligh(AT)yorku.ca Research Assistant: York University
Ali Mansourian ali.mansourian(AT)nateko.lu.se Associate Professor: Lund University
Amir Niknam an4208(AT)rit.edu Research Assistant at Rochester Institute of Technology
Atena Haghighattalab atenah(AT)k-state.edu Phenomic Lead: Minnesota University
Azadeh Koohzare AKoohzare(AT)mcelhanney.com Division Manager-Geospatial at McElhanney
Babak Ameri bameri(AT)geosys.ca President at GEOSYS Technology Solutions Ltd
Bahram Salehi bsalehi(AT)esf.edu Assistant Professor, State University of New York
Davood Shojaei shojaeid(AT)unimelb.edu.au Assistant Professsor, University of Melbourne
Ehsan Momeni hsn.momeni(AT)gmail.com University of Memphis
Fakhere Alidoost f.alidoost(AT)utwente.nl University of Twente
Hamed Gholizadeh hamed.gholizadeh(AT)okstate.edu Oklaham State University
Mahdi Farnaghi m.farnaghi(AT)utwente.nl Assistant Professor: Twente University
Moin Izadi moein.izadi(AT)wmich.edu Western Michigan University
Mohsen Hasanzadeh Shahraji mohsen.hassanzadeh-shahraji.1(AT)ulaval.ca Laval University
Nima Ekhtari nima.ekhtari(AT)gmail.com University of Houston
Saeed Ojaghi saeed69.ojaghi(AT)yahoo.com Sherbrooke University
Mahtab Foroughnia f.foroughnia(AT)tudelft.nl Delft University
Keyvan Ranjbar keyvan.ranjbar(AT)usherbrooke.ca UNIVERSITÉ DE SHERBROOKE
Reza Bordbari reza.bsr(AT)icloud.com Leeds university
Saeed Taleghani staleghanidoozdoozan(AT)uwaterloo.ca University of Waterloo
Ali Masjedi amasjedi(AT)purdue.edu Purdue University
Meysam Amani meisam.amani(AT)woodplc.com Wood Environment and Infrastructure Solutions
Sahel Mahdavi sahel.mahdavi(AT)woodplc.com Wood Environment and Infrastructure Solutions
Nima Pahlevan nima.pahlevan(AT)nasa.gov NASA
Heresh Fattahi heresh.fattahi(AT)jpl.nasa.gov JPL, NASA
Ata Haddadi G. ata.haddadi(AT)gmail.com A&L Canada Laboratories Inc.
Hossein Aghababaee h.aghababaei(AT)utwente.nl Assistant Professor, University of Twente
Sara Khoeini sarah.khoeini(AT)gmail.com Assistant Research Professor, Arizona State University, USA
Negar Nouri negar_nouri123(AT)yahoo.com PhD Student, Tsinghua University, China
Shirin Malihi sh.malihi(AT)yahoo.com Postdoc, Ney York University
Ali Babaei a.babaei(AT)rocketmail.com Graduate Student in Mechanical and Industrial Engineering || Robotics and Computer Vision Lab
Mohsen Miri mohsen.miri(AT)yahoo.com Trimble Inpho, Germany
Mohammad Ali Goudarzi ma_goudarzi(AT)yahoo.com Senior Geodetic Engineer (Ph.D.) at Canadian Geodetic Survey, Natural Resources Canada
Minoo Hashemian hashemian.ms(AT)gmail.com Photogrammetry supervisor at Outline Global, Melbourne, Victoria, Australia
Hossein Nahavandchi hossein.nahavandchi(AT)ntnu.no
Norwegian University of Science and Technology
https://www.ntnu.edu/ibm 
Faramarz Nilfouroushan faramarz.nilfouroushan(AT)hig.se University of Gävle
Manoochehr Shirzaei shirzaei(AT)vt.edu Virginia Polytechnic Institute and State University
Amir Abolghasem amir.a(AT)lmu.de LMU Ludwig Maximilian University of Munich
Makan Abdollahzadeh Karegar makan(AT)mail.usf.edu University of south Florida
Mehdi Eshagh mehdi.eshagh(AT)hv.se University West Trollhättan, SWEDEN
Mohammad Bagherbandi mohbag(AT)kth.se University of Gävle
Ehsan Forootan efo(AT)plan.aau.dk Aalborg University
Nima Pahlevan nima.pahlevan(AT)nasa.gov National Aeronautics and Space Administration, Goddard Space Flight Center
Hassan H. Farahani h.hashemi(AT)tudelft.nl TU Delft
Sahar Dehnavi dehnavi(AT)muk.uni-hannover.de PHD student,Eumetsat,Germany
Ali Karami akarami(AT)fbk.eu FBK, Italy
Amir Masoud Chegoonian amchegoonian(AT)uwaterloo.ca University of Waterlo
 Hossein Vahidivahidi(AT)sfc.keio.ac.jp Senior Researcher,Keio University,Japan 
 Samira Spleimani samira.soleimani(AT)cgi.comSenior Data Scientist.CGI.USA 
Fariba Fard (Fariba Saedghi Naeini Fard)
   Fariba.Fard(AT)unt.edu
 Doctoral Candidate in Data Science and Teaching Fellow-University of North Texas
تاریخ به روز رسانی:
1400/05/04
تعداد بازدید:
1703
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.